O mnie


Nazywam się Joanna Wielgopolan, jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia uprawniającego do uzyskania certyfikatu w zakresie Terapii Poznawczo-
Behawioralnej (CBT).

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Szpitala Bródnowskiego, Ośrodku Pomocy Społecznej, Ośrodku dla Ofiar Przemocy DOM, podczas stażu w Pogotowiu Niebieska Linia oraz na licznych szkoleniach i kursach. Obecnie jestem związana zawodowo  ze Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z Zakładem Klinicznej Psychologii Zdrowia.

Psychologia to także moja pasja, potrzebna mi jak powietrze do oddychania. Ciągle odczuwam potrzebę pogłębiania wiedzy, dokształcania się po to aby jak najlepiej wykonywać swój zawód.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch wspaniałych córek i jednej rozpieszczonej do granic możliwości kocicy oraz podobnych zalet kocurka:) Lubię podróżować, czytać książki  i cieszyć się życiem.

Jeśli to czytasz to prawdopodobnie szukasz pomocy, wsparcia, zastanawiasz się lub wahasz. Nie wiem, czy to dobry moment, nie wiem czy to ja jestem odpowiednią osobą, ale wiem, że zrobię co w mojej mocy aby Ci pomóc, towarzyszyć w zmianie i rozwoju. Kontakt między nami został już nawiązany, możesz to w ciekawy sposób wykorzystać i umówić się na spotkanie.

Foto https://annatrafisz.com/